مرحله اخر

تجربی :

1.فرهان کریمی                          تهران

2.سمانه حیدری                        مشهد

3.آنا بهمنی                               تهران

ریاضی :

1. زهرا رحیمی                            تهران

2.محمد جواد ناصری                  کرمان

3. متین خالقی                         شیراز

انسانی :

1.شهرزاد جعفری                       بوشهر

2. فاطمه دولتی                         تهران

3. رادین حسینی                        بابل

مرحله نهم

تجربی :

1.حمید علی پور                         سمنان

2. فاطمه کریمی                         تهران

3. سعید همتی                         تبریز

ریاضی :

1. هستیا روشنی                       اردبیل

2.غزال رزاقی                             قزوین

3. زهرا رحیمی                           تهران

انسانی :

1.علی محمد احمدی                   تهران  

2. شهرزاد جعفری                     بوشهر

3. سروش تقوایی                   لاهیجان

مرحله هشتم

تجربی :

1.نازنین نوری                           تهران

2. توحید احمدی                    کرمانشاه

3. مهدی کریمی                       مشهد

ریاضی :

1. هستیا روشنی                       اردبیل

2.امیرکیان دولتی                       تهران

3. حمید رضا ابراهیم زاده           تهران

انسانی :

1.نريمان کریمی                         تهران  

2. فاطمه قاضی زاده                   اهواز

3. لیدا رحمانی                          رشت

مرحله هفتم

تجربی :

1.کوثر عنایتی                           ارومیه

2. میترا لارستانی                       رشت

3. آنا بهمنی                             تهران

ریاضی :

1. غزال رزاقی                            قزوین 

2.امیر رضا حاتمی                      مشهد

3. امیر علی سلیمانی                 تهران

انسانی :

1.جواد ریگی                            کرمانشاه 

2. نريمان کریمی                        تهران 

3. امیر طاها رنجبر                     شیراز 

مرحله ششم

تجربی :

1.هانیه میرزایی                         اصفهان

2. مرساد نیمایی                         تهران

3. آنا بهمنی                               تهران

ریاضی :

1. حمیدرضا احمدی                     شیراز

2.مصطفی جلالی                        تهران

3. معین مالمیر                         تهران

انسانی :

1.شهرزاد جعفری                       بوشهر

2.زهرا درستکار                          تهران

3. محمد طاها خسروی               تبریز

مرحله پنجم

تجربی :

1. فرهان کریمی                           تهران

2. محمد جواد هدایت                لاهیجان

3. سعید همتی                          تبریز

ریاضی :

1. مصطفی جلالی                        تهران

2.سارینا جهانی                          ساری

3. متین خالقی                         شیراز

انسانی :

1. فاطمه محمدی                       رشت

2.زهرا درستکار                          تهران

3. علی رضا یاری                      اصفهان

مرحله چهارم

تجربی :

1. آنا بهمنی                              تهران

2. هانیه میرزایی                      اصفهان

3. فرهان کریمی                       تهران

ریاضی :

1. سارا جعفری                          اهواز

2.طاها قربانی                           تهران

3. مصطفی جلالی                     تهران

انسانی :

1.زهرا درستکار                         تهران

2.محمد معدنی                      بیرجند

3. فاطمه محمدی                     رشت

مرحله سوم

تجربی :

1. محمد متقی                        خرم آباد

2. آنا بهمنی                             تهران

3. فرهان کریمی                       تهران

ریاضی :

1. مصطفی جلالی                     تهران

2. فاطمه مرادزاده                     اهواز

3. اتنا قیاسی                        اصفهان

انسانی :

1.شهرزاد جعفری                    بوشهر

2.محمد معدنی                      بیرجند

3. زهرا درستکار                      تهران

مرحله دوم

تجربی :

1. سمانه حیدری                      مشهد

2. محمد ویسی                        تبریز

3. فرهان کریمی                      تهران

ریاضی :

1. مصطفی جلالی                     تهران

2. اتنا قیاسی                         اصفهان

3. طاها قربانی                        تهران

انسانی :

1. مبینا سلیمانی                   رفسنجان

2. فاطمه محمدی                     رشت

3. زهرا درستکار                      تهران

 

مرحله اول

تجربی :

1. مجید احمدی                       خرم اباد

2. کوثر مرادی                          بندرگز

3. سمانه حیدری                     مشهد

ریاضی :

1. مصطفی جلالی                     تهران

2. پریچه اقدامی                    سنندج

3. محمد احمدنژاد                  شیراز

انسانی :

1. فاطمه محمدی                     رشت

2. سروش تقوایی                  لاهیجان

3. امیر مسعود میلانی             تهران

فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید

سبد خرید

بستن (Esc)
  • سبد خرید شما خالی است

ورود

بستن (Esc)

Scroll To Top